Tarnóczy Vilmos – SZÖKÉS AZ ELME BÖRTÖNÉBŐL
(EBOOK, megrendelés után azonnal az e-mail fiókodban)
“Fantasztikusan izgalmas és lebilincselő. Egyszerűen letehetetlen! Az első oldalon beszippantott, és az utolsó oldalon sem akart elengedni. Nem tudok mást mondani. ”
Gál Róbert – Fonyód
Néhány gondolat a szerzőtől, a könyv kapcsán:
Néhány olvasói vélemény:
“A könyv mind stílusában, mind mondanivalójában értékes munka. Nagyon inspiráló volt számomra.”
“Kedves Vilmos!
Kezdeném azzal, számomra a könyved esszencia az életről, amelyet TANKÖNYVVÉ kellene tenni!Jó magam 26 éve próbálom ezeket az elveket tanítani a karate nyelvén, de most már tudom elolvasva a könyvedet, hogy nagyon rossz nyelvezetet használtam ezidáig! A könyv olvasásakor folyamatosan a sírás fojtogatott a felismerések és a jó érzések miatt!”
Shihan Rohonyi István
5.danos Kyokushin mester
www.velenceikarate.hu
“Kedd este kezdtem olvasni a könyvet. Egész éjjel olvastam. Szerda reggel szabadságot vettem ki a munkahelyemen, hogy befejezhessem, délután pedig vonaton ültem, mert mindenképpen találkozni akartam az íróval.”
Tarjániné Ani – Komárom
“3 éve olvasom Vilmos hírleveleit, többször voltam klubtalálkozón is. Látom mi történik a világban nap mint nap és sokat töröm a fejem, vajon mi fogja mindezt megváltoztatni? Azt hiszem egy ilyen könyv, ha sokakhoz eljut, sokat segíthet.”
Virizlai Tamás – Sopron
“Van benne minden. Üldözés, cselszövés, bimbózó románc és valódi mondanivaló. Van benne spiritualitás, ugyanakkor gyakorlatias. Igazi filozófiai kalandregény. Teljesen új műfaj a számomra.”
Kórodi Anita, Veszprém
“A történelem során szinte minden nagy dolog egy könyvvel kezdődött. Minden rossz és minden jó egyaránt. Itt egy könyv, benne a világ összes problémája, a világ összes bölcsessége, és egy lehetséges megoldás. Azt hiszem az egyetlen megoldás. Élni kellene vele!
Először arcon vág, azután letaglóz, utána pedig felemel.”
Dorogi Péter – Nyíregyháza
Miről szól a könyv?
Mit szólnál hozzá, ha csak nyolc napod lenne ahhoz, hogy felhívd a világ figyelmét valamire, amivel a kilencedik napon több millió ember életét menthetnéd meg a kínhaláltól?
Ha nem sikerül kitalálnod valamit, a kilencedik napon a Föld civilizált(nak vélt) lakosságának háromnegyedét fosztanák meg a szabadságától és országok százai lennének kénytelenek heteken belül a bimbózó demokráciájuk helyett újra diktatúrában élni.
Megkeresnél egy újságírót? Betelefonálnál a tévébe?
Sajnos olyan információt kell átadnod a világnak, amit a fősodrású média sosem közvetítene. Nem teszi, hiszen az információ egy része teljesen romba döntené a világban jelenleg uralkodó hatalmi és gazdasági rendszereket egyaránt.
Nem teszi, mivel az információ egy másik része teljesen felkavarná az embereket a saját életükkel és képességeikkel kapcsolatban.
Egy néhány emberből álló, maroknyi kis csapat mégis megpróbálkozik a lehetetlennel. Összefognak, hogy megmentsék a világot.
Azt mondják a bölcsek: kihagyhatsz egy reggelit, kihagyhatsz egy ebédet, sőt akár napokig elhagyhatod az ételt, akkor sem lesz semmi bajod. De a napi olvasnivalódat, amivel táplálod a lelkedet, egyetlen napon sem hagyhatod ki!
Biztosan hallottál már Te is a “Hogyan változtasd meg az életedet?” “Hogyan gazdagodhatsz meg?” “Hogyan találd meg az életcélodat?” “Hogyan ébreszd fel rejtett képességeid?” tanfolyamok, szemináriumok sokaságáról.
Ezekkel kapcsolatban Oscar Wilde fogalmazott meg egy fontos gondolatot:
“Az oktatás elismerésre méltó dolog, de nem árt, ha időnként eszünkbe jut, hogy amit valóban érdemes tudni, nem tanítható.”